namioty

krzesla stoly

meble eventowe

Meble eventowe / bankietowe - wynajem

Robisz imprezę w plenerze lub na sali? Potrzebujesz kompleksowe wyposażenie: krzesła, stoły i inne przedmioty? Bez względu na to czy będzie to spotkanie okolicznościowe czy też impreza firmowa chętnie ci w tym pomożemy! Możemy zaproponować ci wynajem mebli eventowych, które dopasujesz do każdego charakteru organizowanego przedsięwzięcia oraz miejsca, gdzie jest zaplanowane. Posiadamy meble eventowe o niepowtarzalnym designie. Prowadzimy wynajem całych zestawów lub pojedynczych sztuk. Oferujemy mobilne bary, krzesła (designerskie, składane) i hokery, siedziska, sofy, fotele oraz stoliki (w tym koktajlowe) o różnych wymiarach. Wszystkie meble eventowe, których wynajem prowadzimy, są nowe, niezniszczone, dostępne w różnej kolorystyce. Zapewniamy ich dowóz oraz montaż. Możemy podjąć się także kompleksowej organizacji imprezy. Wypożyczamy meble klientom prywatnym oraz podmiotom prowadzącym działalność.

Potrzebne są ci meble na imprezy lub inne wydarzenia? Zamiast generować koszty związane z ich zakupem, a później szukaniem miejsca i środków na ich przetrzymywanie, możesz wybrać bardzo korzystną opcję, jaką jest wypożyczenie tego rodzaju wyposażenia. Stoły, krzesła, mobilne bary, sofy, siedziska, hokery, ledy – to nasza propozycja mebli eventowych, które możemy ci wynająć na tak długo, jak będziesz potrzebował i dostarczyć na terenie całego kraju. Nowoczesne, designerskie i wygodne sprawdzą się zarówno podczas imprezy organizowanej w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu. Możesz je wypożyczyć pojedynczo lub zdecydować na cały zestaw. Wszystkie meble eventowe, które mamy w naszym asortymencie nie są wyeksploatowane. Stawiamy bowiem na wysoką jakość zarówno sprzętu, który wypożyczamy, jak i samej usługi, którą realizujemy. Zapewniamy szybki dowóz wypożyczanych stołów, krzeseł i innych mebli oraz ich montaż. Wynajem naszych mebli eventowych to bardzo korzystna propozycja! Przekonaj się sam!

Dla firm, które zdecydują się na dłuższą współpracę z nami, oferujemy korzystne upusty cenowe. Wasz bankiet – nasze meble eventowe!

reklama bono na wasz bankiet