namioty

krzesla stoly

meble eventowe

galeria eventy x galeria wesela pod namiotem x galeria wesela x

Ślub i wesele w plenerze

wesele w plenerze pod namiotem

ceremonia zaslubin w plenerze

galeria zdjec realizacja

Wesele pod namiotem 

Opowiedz Waszą historię. Kim jesteś, co lubisz, co Ci się podoba i czym się interesujesz. Może motywem przewodnim Twojego wesela może być okoliczność, w jakiej się pierwszy raz spotkaliście? A może macie wspólne hobby?

Planując plenerowe przyjęcie weselne w namiocie, masz możliwość wyboru dowolnej lokalizacji, terminu oraz stylu wesela.

WESELE W PLENERZE Krakow

 

Namiot z białymi ścianami i sufitem jest jedynie tłem do wykreowania własnego wystroju wnętrza. Możesz stworzyć swoją odizolowaną rzeczywistość na tę jedną noc. Zabierz swoich gości w niezapomnianą podróż jaką jest ślub w plenerze.

wesele w plenerze pod namiotem 

Jeżeli na miejsce swojego wesela wybraliście wyjątkową scenerię, proponujemy namiot z transparentnymi ścianami i dachem. Być może jest to piękny las lub ogród, a może zabytkowy dziedziniec zamku czy pałacu? Nie rezygnuj z pokazywania walorów miejsca, w którym organizujesz wesele. Transparenty sufit to ziszczenie marzeń o pierwszym tańcu pod gwiazdami  i w blasku księżyca.

wesele pod namiotem

Ty marzysz i planujesz, a my zajmujemy się wszystkimi organizacyjnymi sprawami związanymi ze ślubem w plenerze. Analizujemy wszelkie techniczne aspekty przedsięwzięcia, jakim jest rozstawianie namiotu. Mamy na swoim koncie szereg realizacji, w których z powodzeniem dostosowywaliśmy namioty do indywidualnych życzeń klientów,  zastanych warunków – ukształtowania terenu, roślinności czy elementów małej architektury ogrodowej.

 

wasz bankiet 

Profesjonalne projekty 3D pomogą Wam, Waszym koordynatorom i dekoratorom dopracować i omówić każdy szczegół ślubu bez obawy o nieporozumienia, niedomówienia czy pominięcia. W tym dniu nie można pozwolić sobie na wpadki, trzeba dopracować go w najdrobniejszych szczegółach.

WESELE W PLENERZE w namiocie  slub i wesele w plenerze  wesele w plenerze

Aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów, którzy rozważają organizację wesela w plenerze i ich doradców jako pierwsi w Polsce już 6 lat temu wprowadziliśmy na rynek polski amerykańskie krzesła chiavari. Amerykańskie krzesła chiavari dają możliwość wykazania się niepohamowanej wyobraźni panien młodych, koordynatorów i florystów.

Pamiętaj, że na ślub możesz korzystać z szerokiego wachlarza naszego asortymentu. Duży wybór mebli, tkanin i wykładzin pozwala na tworzenie konfiguracji różnych pod względem chociażby kolorystyki, tworząc tym samym indywidualny i jedyny w swoim rodzaju projekt.

Nie zapominaj o efektach świetlnych. Dzięki temu, że możesz wybrać spośród wielu opcji zastosowania oświetlenia dekoracyjnego, scenicznego czy ledowego, stworzysz niezapomniany klimat przyjęcia. Możesz podkreślić światłem najważniejsze momenty, które przyniesie ślub - na przykład pierwszy taniec może odbyć się tylko przy blasku kryształowego żyrandola.

wesele w plenerze pod namiotem

Z przyjemnością, pomożemy Państwu wykorzystać maksymalnie czas, który pozostał do ślubu w plenerze! Z nami zaplanujecie swoje wydatki, scenografię oraz inne równie ważne aspekty. Zrobimy wszystko, aby ślub minął Wam bez stresu i nieoczekiwanej zmiany przebiegu zdarzeń. Stworzymy dla Was projekt, który pomoże w uzyskaniu zgody od Urzędnika – na wykonanie ślubu w wybranej scenerii.

Dajcie sobie szansę na stworzenie niezapomnianej oprawy i piękne zdjęcia z tego wielkiego dnia! To może być pamiątka ze ślubu na całe lata!

My jesteśmy w stanie spełnić każde Wasze marzenie w zakresie wesela plenerowego! Tutaj żaden pomysł nie zostaje odrzucony! Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i realizujemy ich potrzeby na 100%! 

 

Ceremonia zaślubin w plenerze 

Marzy Ci się ślub na łonie natury, plaży, nad jeziorem lub w innym niestandardowym miejscu? Chcesz poczuć się wyjątkowo i postawić na oryginalną oprawę tego wielkiego dnia? To jest możliwe! Bez problemu możesz zorganizować ceremonię zaślubin w plenerze! Nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie niezwykłe dekoracje na wesele plenerowe i zapewnić Twoim gościom wygodne siedzenia. Nie musisz obawiać się zmienności pogody, Para Młoda zostaje osłonięta w równie efektowny sposób.  Daj się ponieść fantazji i urealnij swoje marzenia. Jesteśmy tu po to, by Ci w tym pomóc! Z przyjemnością się tym zajmiejmy!  Wesele plenerowe - ten dzień na długo zapadnie w pamięci Twojej, partnera i wszystkich przybyłych gości! 

 

wasz bankiet slub i wesele w plenerze

 

 

Wybrane realizacje 

 

reklama bono na wasz bankiet