namioty

krzesla stoly

meble eventowe

Wesele pod namiotem, czyli wszystko, co powinieneś wiedzieć na ten temat

Czy ceremonię weselną pod namiotem można zorganizować o każdej porze roku?

Namioty eventowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych sal weselnych i hoteli. Modne są nie tylko białe z oknami, ale także transparentne. Namioty, które oferujemy są atestowane i nie trzeba się obawiać o bezpieczeństwo gości podczas różnych warunków atmosferycznych. Wesele pod namiotem to impreza, którą można zorganizować bez względu na porę roku oraz czynniki pogodowe: wiatr, deszcz, śnieg etc. Dysponujemy bowiem takim sprzętem, który jest w stanie zapewnić uczestnikom imprezy za każdym razem optymalną temperaturę - czyli ogrzewamy lub schładzamy wnętrza namiotów. Dodatkowo w przypadku chłodniejszych miesięcy można zamontować drzwi, dzięki którym również nie będzie ubywało ciepłe powietrze. Ich ilość jest uzależniona od wielkości namiotów.

W jakich miejscach można postawić namioty weselne?

Generalnie dopasowujemy się do oczekiwań Młodej Pary. Są to z reguły malownicze okolice nad jeziorem czy blisko lasu, w ogrodzie przydomowym lub w pobliżu zabytkowego pałacu. Jedynym warunkiem jest równe podłoże i droga dojazdowa, którą można dostarczyć sprzęt pojazdami ciężarowymi i dostawczymi. Jeśli jest spełniony, to możemy wesele pod namiotem zorganizować praktycznie w każdym miejscu, z dala od cywilizacji. Zapewniamy wówczas agregaty prądotwórcze, przenośne toalety i catering.

Od czego zależy dobór rodzaju i wielkość namiotu?

O tym, jaki rodzaj namiotów weselnych będzie najkorzystniejszy podczas ceremonii zaślubin zależy przede wszystkim od ilości gości. Do zaproponowania konkretnej powierzchni potrzebujemy informację, ilu ich Państwo zaprosicie. Możemy bowiem zorganizować wesele w namiocie dla 20, jak i 500 gości. Ilość uczestników i adekwatna do niej wielkość namiotu będzie wpływała również na cenę wynajmu. Możemy również połączyć kilka namiotów, jeśli sobie tego Państwo zażyczą.

Czy na dopasowanie namiotu weselnego wpływa kształt stołów?

Aby wiedzieć, jaki namiot będzie optymalny dla danego wesela potrzebujemy również informacji, w jaki sposób zamierzają Państwo posadzić zaproszonych gości. Powierzchnia namiotu będzie bowiem również zależna od tego, czy mają zasiąść przy okrągłych, czy prostokątnych stołów, czy mają być one ustawione w kształcie litery „U”, „I”, a może „L”. Większy namiot na pewno będzie potrzebny przy wyborze stołów okrągłych, które zajmują więcej miejsca niż prostokątne.

Czy w namiocie weselnym jest miejsce na zespół muzyczny i miejsce do tańczenia?

Jeśli Młoda Para zażyczy sobie, aby pod namiotem znalazło się miejsce dla zespołu muzycznego oraz do tańca, to oczywiście uwzględnimy to w ofercie, którą przygotujemy dla Nowożeńców. Wiemy, że Polacy lubią bawić się, dlatego nie ma problemu, aby wydzielić pod namiotem część, w której będą grać artyści oraz tę, gdzie uczestnicy wesela będą mogli tańczyć do białego rana. Posiadamy drewnianą podłogę, która może zastąpić parkiet taneczny. Dla zespołu muzycznego zaproponować możemy podest, aby był bardziej widoczny oraz dla lepszej akustyki. Jego wielkość będzie uzależniona od ilości artystów, którzy mają wystąpić podczas wesela.

W jaki sposób można uatrakcyjnić wnętrze namiotu i jego najbliższe otoczenie?

Do naszych weselnych namiotów możemy zagwarantować dodatkową oprawę dekoracyjna w postaci np. wykładziny w różnym kolorze, które będą prowadziły do wnętrza namiotu. Można je umiejscowić z boku lub przodu konstrukcji. Odpowiedni klimat imprezie weselnej zorganizowanej pod namiotem nadać może również podświetlenie ścian i sufitu wnętrza. Zaoferować możemy oświetlenie dekoracyjne, sceniczne oraz ledowe. Za pomocą światła można podkreślić najważniejsze momenty takie jak na przykład pierwszy taniec, oczepiny, podziękowania dla rodziców. Innym rozwiązaniem jest postawienie tarasu, na który można wyjść w każdej chwili, aby zaczerpnąć świeżego powietrza lub zapalić papierosa. Dla osób palących możemy dodatkowo postawić osobny namiot, gdzie bez problemu będę mogły się spotykać.

Oprócz tego oczywiście dekorujemy same namioty np. kwiatami, gipiurą i innymi elementami. Ubieramy także stoliki i krzesła.

Jak wygląda sytuacja z toaletami?

Sanitariaty to również rzecz bardzo ważna podczas każdej imprezy plenerowej. Tę kwestię rozwiązujemy na kilka sposób. Pierwszym z nich jest korzystanie ze stacjonarnych toalet, znajdujących w budynkach, obok których rozkładany jest namiot. Jeśli nie ma takiej możliwości, to wówczas zapewniamy uczestnikom imprezy kabiny toaletowe (tojtoje) albo specjalne, ekskluzywne wagony toaletowe, w których wyodrębnione są ubikacje damskie i męskie z bieżącą wodą. Toalety możemy także ustawić pod osobnym namiotem, aby goście nie musieli wychodzić na świeże powietrze.

Czy namioty weselne nadają się również na organizację poprawin?

Nieodłączną tradycją większości wesel są poprawiny. Bez żadnych przeszkód można je również zorganizować pod namiotem, w którym wcześniej odbyło się wesele. Oprócz tego rozstawiamy namioty weselne również specjalnie tylko na te okazje.

reklama bono na wasz bankiet